Kolejny groźny wypadek na krajowej 11

W miejscowości Rogaszyce, na krajowej jedenastce kierujący Volkswagenem Transporter nagle zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czoło z pojazdem marki Ford B-max. W wyniku zdarzenia małoletnia pasażerka doznała obrażeń ciała i przewieziono ją do Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

W minioną sobotę (11.03.2017r.) po godzinie 22:30 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Rogaszycach. Policjanci na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że najprawdopodobniej sprawcą był 42-letni obywatel Ukrainy kierujący samochodem marki volkswagen transporter. Mężczyzna z nieustalonej przyczyny nagle zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki Ford b-max, którym kierował 37-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego.

W wyniku zdarzenia obrażenia ciała doznała 10-letnia pasażerka z pojazdu marki  Ford. Dziewczynce pomocy medycznej udzielono w Szpitalu w Ostrowie Wlkp. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci ustalają dalsze okoliczności sobotniego zdarzenia. Źródło: KPP Ostrzeszów/ Zdjęcia: PSP Ostrzeszów