KRAJ – Krzysztof Rutkowski wie kto zabił Danutę Wielocha?! Jej ciało owinięte sznurem znalezioną w rzece!

Prezentujemy pełny zapis wczorajszej konferencji prasowej dotyczącej koszmarnego zabójstwa nauczycielki z Radomia. Nogi kobiety po niemal 4 miesiącach wypłynęły na powierzchnię rzeki Pilica w Brzeźcach (woj. Mazowieckie)

Do tej koszmarnej zbrodni doszło 11 grudnia 2016 roku w Radomiu. Miejsce gdzie należy szukać zwłok wskazał Krzysztof Rutkowski 1 lutego 2017.

– Mamy do czynienia z zabójstwem. Nazwisko sprawcy przekazaliśmy policji dwa miesiące temu – przekazał Krzysztof Rutkowski

Właśnie w miejscowości Brzeźce wypłynęły 2 kwietnia kogi kobiety. Reszta ciała była obwiązana sznurem i przytwierdzona kamieniem do dna rzeki.

Przypomnijmy… Pływające na powierzchni wody ciało zauważyli 2 kwietnia 2017 roku wędkarze i powiadomili policję. To zaginiona 11 grudnia 2016 roku w Radomiu, 53-letnia nauczycielka Danuta Wielocha. Rutkowski wskazał, że ciała należy szukać właśnie w tej okolicy, czyli w rzece Pilica, nieopodal miejscowości Brzeźce, 33 km na północ od Radomia, natomiast mistyfikacją było podrzucenie rzeczy denatki 500 metrów dalej, które znaleziono w rzecze Mleczna. Źródło: patriot24.net