Piła – Zatrzymano kobietę, która prowadziła auto pod wpływem Amfetaminy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 34-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Śledczy łącznie zabezpieczyli ponad 200 gramów narkotyków oraz pieniądze w kwocie blisko 50 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta w siódmym miesiącu ciąży kierowała samochodem, będąc pod wpływem narkotyków.

25 kwietnia br. policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd marki Ford Focus, którym kierowała 34-letnia mieszkanka Piły. Kobieta podczas sprawdzania dokumentów nerwowo się zachowywała. Mundurowi na początku myśleli, że jest to związane z tym, że jest w zaawansowanej ciąży, jednak po chwili okazało się, że przyczyna jest zupełnie inna.

Kobieta ukryła w bieliźnie ponad 50 gramów amfetaminy. Podczas wstępnych badań okazało się także, że kierowała ona samochodem będąc pod wpływem amfetaminy. Pilscy kryminalni podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleźli kolejne narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany oraz tabletek ekstazy. Łącznie śledczy zabezpieczyli ponad 200 gramów narkotyków oraz blisko 50 tys. złotych.

Zatrzymana to 34-letnia mieszkanka Piły. Wcześniej nie była karana. Teraz za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 10 lat więzienia.

źródło : wielkopolska.policja.gov.pl