Poznań – 41-latek miał nietypowe hobby! Narkotyki i odrywanie logopytów z samochodów! Grozi mu nawet 5 lat za kratkami!

Policjanci z Komornik zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który zrywał emblemat firmowy z zaparkowanego mercedesa. Łącznie 41-latek dokonał kradzieży 50 znaczków z pojazdów różnych marek. Dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków. Teraz za swoje czyny odpowie przed Sądem.

1 marca br. policjanci z Ogniwa Kryminalnego Komisariatu Policji w Komornikach podczas patrolu jednej z ulic w Plewiskach zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Po chwili jego obserwacji, mężczyzna na oczach policjantów zaczął zrywać emblemat z zaparkowanego mercedesa. 41-latek został zatrzymany.
329-158488

Przy sobie posiadał trzy znaczki od pojazdów marki bmw oraz woreczek z amfetaminą. Kolejne 46 emblematów i kilka gramów narkotyków policjanci ujawnili w mieszkaniu podejrzanego.

Z ustaleń mundurowych wynika, że pmężczyzyna kradzieży emblematów dokonywał na terenie Plewisk w okresie od 1 stycznia br. do momentu zatrzymania. Do chwili obecnej do policjantów zgłosiło się sześciu pokrzywdzonych. Dlatego osoby, którym emblematy mogły zostać skradzione proszone są o kontakt z policjantami z Komornik osobiście, przy ul. Stawnej 3 lub telefonicznie pod całodobowym nr telefonu 61 841 48 90.

41-latek odpowie teraz za kradzież oraz posiadanie narkotyków. Za popełnione czyny grozi mu nawet 5 lat więzienia.