Wielkopolscy KREWniacy w mundurach!

Każdy wie jak bardzo potrzebna jest krew. Wielkopolscy policjanci wiedzą o tym szczególnie. Pomagając uczestnikom wypadków drogowych, bądź innych zdarzeń z którymi spotykają się podczas codziennej służby – na własne oczy widzą jak priorytetowa jest krew, która niejednokrotnie ratowała życie. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu swoją działalność rozpoczął Policyjny Klub „KREWniacy”.

Od stycznia br. przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu działa Policyjny Klub „KREWniacy”. W niespełna miesiąc zapisało się do niego 140 policjantów i pracowników Policji. Każdy chętny może się zapisać do policyjnego klubu i wspierać mundurowych w tej szczytnej, i bardzo potrzebnej inicjatywie.

„KREWniacy” są zarejestrowani w Poznańskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa pod numerem 673. Najbliższa akcja zbiórki krwi odbędzie się 8 marca br. na ul. Kochanowskiego 2a w Poznaniu. Ważne, że każdy może oddać krew na konto policyjnego klubu, podając numer 673 przy poborze krwi w jakimkolwiek innym miejscu.

Chętnych policjantów, pracowników policji i wszystkie inne osoby zachęcamy do uczestnictwa w tej szlachetnej inicjatywie.

308-154597