WOŚP 31 Finał – Gostyński Turniej Kręglarski 28 stycznia 2023 roku

Witajcie!
Zapraszamy Wszystkich na kolejny Gostyński Otwarty Turniej Kręglarski – 60 rzutów, który odbędzie się w sobotę 28 stycznia 2023 w godz. 9-18 w kręgielni OSIR w Gostyniu, ul. Strzelecka 27.
Wystarczy wrzucić 10 zł do puszki i już można rozpocząć zmagania na torach. Nie ma ograniczenia wiekowego, a dla zwycięzcy przewidziano okazały puchar 😊!
Podczas trwania turnieju będą prowadzone licytacje atrakcyjnych przedmiotów i gadżetów orkiestrowych.
Całkowity dochód z turnieju oraz sprzedaży wszystkich oferowanych przez nas zestawów zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wesprze 31 finał WOŚP!
Za pomocą strony internetowej: https://wospkreglegostyn.wordpress.com/
-> będzie można wziąć udział w licytacjach internetowych, poprzez kliknięcie w odpowiednią licytację zestawu.
Zasady licytacji:
Licytacja odbywa się poprzez wysłanie smsa na numer telefonu: …
W treść smsa proszę wpisać: imię, nazwisko, numer zestawu oraz deklarowaną kwotę (Jan Kowalski, Zestaw 13, 50zł).
Wymagane jest przebijanie aktualnej kwoty o minimum 10 zł.
Aktualna cena zestawu oraz imię osoby prowadzącej (wyróżnione na niebieskim tle) w licytacji znajduje się w tabeli pod prezentowanym zestawem na deklarowanej stronie internetowej.
Osoba, której oferta na dany zestaw jest najwyższa w chwili zamknięcia licytacji, wygrywa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Organizator zastrzega sobie prawo do telefonicznego kontaktu z licytującymi celem ostatecznego rozstrzygnięcia licytacji.
Odbiór wylicytowanych zestawów odbywa się w Gostyniu przez cały czas trwania akcji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub 28 stycznia na kręgielni przy ul. Strzeleckiej w Gostyniu podczas trwania turnieju.
W opisie każdego zestawu znajdziecie cenę początkową, numer telefonu na który można składać oferty, opis zestawu oraz datę zakończenia licytacji. Zawsze staramy się odpisywać na każdą ofertę w jak najkrótszym czasie. Prosimy jednak o wyrozumiałość, gdyż nie pomaga nam w tym żaden system!
Wszystkie nasze działania prowadzimy w porozumieniu i za zgodą #SztabWOŚPGostyń!
Pozdrawiamy!