Września – Przedstawiamy wizerunek poszukiwanego złodzieja! – UDOSTĘPNIJ

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów elektronicznych do której doszło 20 lipca br. przy ul. Kaliskiej we Wrześni. Wartość strat oszacowana została na ponad 2 tysiące złotych. 
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą dochodzenie w związku ze zdarzeniem do którego doszło 20 lipca br. przy ul. Kaliskiej we Wrześni.
września złodziej 001
Zapis z monitoringu przedstawia n/n mężczyznę, który może mieć z związek dokonaną kradzieżą artykułów elektronicznych. Łączna wartość strat została oszacowana na ponad 2000 złotych. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia
Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Można się zgłaszać osobiście na ul. Szkolną 23 we Wrześni pokój 115 lub telefonicznie 61-437-53-26 lub pod czynnym całą dobę numerem (61) 437-52-00. Za okazaną pomoc dziękujemy.
Źródło: KPP Września