ZAGINĄŁ Szymon Łechtański z okolic Konina! Mając 300 funtów w kieszeni wyszedł z domu i słuch po nim zaginął… UDOSTĘPNIJ

Na jakąkolwiek informacje potwierdzającą, że Szymon Łechtański żyje czeka jego zrozpaczona rodzina. O pomoc w poszukiwaniach syna, poprosiła Krzysztofa Rutkowskiego zrozpaczona matka, która od blisko roku nie ma żadnych informacji na jego temat. Właściciel najsłynniejszego w Polsce biura detektywistycznego pomaga zrozpaczonej kobiecie pro bono czyli bezpłatnie. Szymon Łechtański wymienił złotówki  funtów i mają 300GBP w kieszeni wyszedł z domu 12 maja 2017 roku zabierając ze sobą torbę podróżną i zniknął. Kto wie gdzie jest?

– Jest bezdyskusyjne, że Szymon miał problemy w Polsce. Wcześniej już zniknął na kilka dni, bo był właśnie w Wielkiej Brytanii. Jest wysoce prawdopodobne, że teraz też tam się zaszył chcąc poprawić swoje życie – przekazuje Krzysztof Rutkowski.

Prezentujemy wywiad z mamą Szymona, która przekazuje szczegóły jego ostatnich dni przed zniknięciem. Jest zrozpaczona i prosi o jakąkolwiek informację dotyczącą jej syna. Od maja czeka na niego w domu w Golinie koło Konina i nie chce powracać do dawnych problemów, bo one okazują się być nieistotne.

– Apelujemy zarówno do Szymona jak i do wszystkich Polaków zarówno w Wielkiej Brytanii i innych krajach gdzie może przebywać Szymon o informacje na jego temat. Informatorom, którzy zadzwonią na nasz numer alarmowy +48 600 007 007 zapewniamy całkowitą anonimowość – przekazuje Krzysztof Rutkowski.