Policja w Rzeszowie prosi o pomoc w identyfikacji znalezionej kobiety: Szczegóły zaroślowej zagadki „The New Gen”

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pracują nad identyfikacją zwłok kobiety odnalezionych 11 kwietnia 2024 roku w zaroślach przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie.

Według danych policyjnych, kobieta miała około 45-50 lat, była szczupłej budowy ciała, o twarzy okrągłej. Jej włosy, choć ciemne, nie ominęło ich delikatne siwienie, a widoczne braki w uzębieniu, w tym górna czwórka i siódemka z prawej strony, przykuły uwagę śledczych.

Co więcej, ubiór denatki także wzbudził zainteresowanie. Nosząc granatową kurtkę z podszewką w kolorze pomarańczowym i dresową bluzę z napisem „THE NEW GEN”, miała na sobie spodnie jeansy w kolorze grafitowym oraz białe buty sportowe marki „Reebok”. Całość uzupełniał czarny plecak z zielonym odblaskiem, na ręce zegarek elektroniczny z napisem „POLIT”, dwa złote pierścionki na palcach lewej dłoni oraz łańcuszek na szyi.

Apelując do społeczności o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety, policja zachęca do kontaktu z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie pod numerami telefonów: 47 821 3224, 47 821 3311 lub 112.

Śledczy proszą o każdą informację, która mogłaby rzucić światło na tę tajemniczą historię.