Edyta Herbuś: Podróżowanie, taniec i odkrywanie świata w nowym programie

W najnowszym sezonie „Tańcząca ze światem”, Edyta Herbuś zaprasza widzów do Jordanii, gdzie zanurza się w fascynującym kraju przez dziewięć dni intensywnej pracy. Projekt realizowany dla kanału TVP Kobieta pozwala tancerce celebrować swoje pasje – podróże, taniec oraz odkrywanie różnych kultur i miejsc. Odwiedzając Grecję, Tunezję i teraz Jordanię, Herbuś stara się odnaleźć klucz do historii, mentalności i kultury poszczególnych miejsc poprzez odtwarzanie etnicznych tańców.

Choć szczegóły kolejnych odcinków pozostają tajemnicą, Edyta marzy o podróżach do takich miejsc jak Bali i Indie, gdzie mogłaby na żywo przed kamerą dzielić się swoimi fascynacjami z widzami. Jednak, mimo wspaniałych widoków i pozytywnych wibracji, tancerka żałuje, że nie ma czasu, by w pełni nacieszyć się danym miejscem.

Jordania wywarła na niej ogromne wrażenie, a Edyta zamierza tam wrócić, by odkryć jeszcze więcej. Projekt „Tańcząca ze światem” jest dla niej wyjątkowy, jednak ma również ogromny sentyment do teatru, gdzie wkrótce będzie można ją zobaczyć w spektaklu „Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu”.