Gniezno – Zderzenie 6 osobówek pod Kiszkowem! – ZDJĘCIA

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna z Kiszkowa – Dnia 3.02.2017 około 9.30 dyżurny PSK w Gnieznie odebrał zgłoszenie o kolizji czterech aut w miejscowości .

Na miejsce natychmiast zadysponowano jednostkę z OSP Kiszkowo i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Gniezno, po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy cztery samochody osobowe. Wszyscy kierujący opuścili pojazdy o własnych siłach, chwile później inny kierujący volkswagenem zatrzymał się przed zdarzeniem lecz jadący za nim seat nie zachował odpowiedniej bezpiecznej odległości i uderzył w tył samochodu osobowego.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchu wahadłowo, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów i części karoserii znajdujących się na jezdni. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Łącznie w kolizji udział brało sześć aut osobowych. Na miejscu pracowały jednostki OSP Kiszkowo JRG Gniezno oraz Policja. Za informacje i zdjęcia dziękujemy OSP Kiszkowo i PSP Gniezno.