Szamotuły – SKANDAL: Policjant znęcał się nad żoną i nakłaniał świadka do fałszywych zeznań!

Jak podaje portal kryminalnapolska.pl: Szamotulski policjant Tomasz W., Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, został w połowie stycznia zawieszony w czynnościach służbowych. Jak mówi nam Oficer Prasowy komendy, w której pracuje policjant, powodem zawieszenia jest przedstawienie mu prokuratorskich zarzutów o znęcanie się nad żoną i synem. Od dłuższego czasu pozostaje on na zwolnieniu lekarskim – potwierdza Oficer Prasowy.

logo_272x90

Jak się dowiadujemy, miał on fizycznie i psychicznie znęcać się nad żoną i nad ich 4-letnim synem. Ze względu na możliwość mataczenia przez policjanta, sprawa przeniesiona została z Szamotuł do Prokuratury Rejonowej w Obornikach.

Z naszych ustaleń wynika, że zawieszony policjant, mimo przebywania na zwolnieniu lekarskim, dorabia zajmując się kompleksowo remontami i wykończeniem wnętrz. Na jednym z serwisów ogłoszeniowych znaleźliśmy ofertę z właśnie takimi usługami. Ze źródła zbliżonego do sprawy wiemy, że w tym ogłoszeniu widnieje numer telefonu chorującego funkcjonariusza.

Zrzut-ekranu-2017-02-03-o-21.24.32

Czytaj cały artykuł na: kryminalnapolska.pl

Foto: kryminalnapolska.pl