Joanna Liszowska, Maja Sablewska, Anna Jurksztowicz. Gwiazdy w tłusty czwartek: Kulinarne wyznania znanych postaci! Różne podejścia do tradycji kulinarnej!

Kiedy nadchodzi tłusty czwartek, dla niektórych jest to okazja do rozkoszowania się tradycyjnymi pączkami czy faworkami. Jednak gwiazdy mają różne podejścia do tej kulinarnej pokusy.

Joanna Liszowska uważa, że tłusty czwartek to czas, aby celebrować tradycję z umiarem, choć przyznaje, że nie potrafi oprzeć się urokowi dobrego pączka.

Z kolei Maja Sablewska, z uwagi na nietolerancję glutenu, musi być ostrożna z wyborem słodkości, jednak z przyjemnością skosztuje choć jednego pączka z najlepszej cukierni w Warszawie.

Anna Jurksztowicz, choć dba o linię, również nie rezygnuje z uczestnictwa w świętowaniu. Jej serce skradają jednak faworki, które uważa za nieodłączny element tłustego czwartku.

Dla każdej z tych gwiazd tradycyjne wypieki stanowią ważny element tej szczególnej okazji, choć podejście do nich może być różne. Jednak, jak mówi sama Anna Jurksztowicz, tłusty czwartek to czas, aby delektować się smakiem i cieszyć się chwilą, niezależnie od tego, czy jesteśmy bardziej fanami pączków czy faworków.