NOWE INFORMACJE w sprawie Kradzież Lawety Iveco w Lutomiersku: Biuro Rutkowski Prosi o Pomoc w Odnalezieniu Pojazdu

W nocy między godziną 22:00 13 czerwca a 8:00 14 czerwca 2024 roku w Lutomiersku z prywatnej posesji została skradziona biała laweta marki Iveco o numerach rejestracyjnych EPA 04547 i numerze VIN ZCFC135D1K5249610.

Biuro Rutkowski przekazało dziś informacje organom ścigania, wskazując na potencjalnego sprawcę kradzieży, Jakuba W., mieszkańca Zgierza. Śledztwo trwa, a wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu pojazdu są na wagę złota.

Uaktualnienie:

Kamery na skrzyżowaniu z drogą nr 10, na trasie Toruń-Włocławek w Czernikowie, zarejestrowały zarys skradzionej lawety. Dodatkowo, nagranie z kamery w sklepie ABC również uchwyciło ten pojazd. Te nowe dowody mogą okazać się kluczowe w dalszym postępowaniu.

Biuro Rutkowski aktywnie poszukuje skradzionej lawety. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o miejscu przetrzymywania pojazdu, jest proszony o kontakt z biurem Krzysztofa Rutkowskiego pod numerem alarmowym 600 007 007. Za informacje, które przyczynią się do odnalezienia auta, przewidziano nagrodę pieniężną.

Prosimy o pomoc

Pomóż nam w odnalezieniu skradzionej lawety i w schwytaniu sprawcy. Każda informacja może być cenna. Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie.