KRAJ – Rutkowski na tropie złodziei z okolic Sycowa! Monitoring uchwycił podejrzanego! Rozpoznajesz tego mężczyznę?! Zadzwoń 600 007 007

Na początku lipca br. w okolicach Sycowa (woj. dolnośląskie) pod nieobecność domowników złodzieje po raz kolejny włamali się do dwóch domów oraz jednej z firm. Ich łupem padła nie tylko przechowywana w domach i firmie gotówka lecz także sprzęt i inne kosztowności. Jedna z poszkodowanych rodzin zwróciła się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego.

Najsłynniejszy polski detektyw wysłał do Sycowa swoich agentów by ustalić i zatrzymać sprawców tych zuchwałych kradzieży. Działania Biura Rutkowski przyniosły efekt. Podczas działań wytypowano prawdopodobną osobę, mogącą mieć udział obydwóch włamaniach. Mężczyznę uchwyciła kamera monitoringu, jak kilka dni przed kradzieżą przeprowadzał tzw. „rekonesans” nieruchomości. Mężczyzna ten pojawia się także przy kolejnych włamaniach. Mężczyzna jest średniej budowy ciała, wzrost około 170cm, ubrany w bardzo charakterystyczną czapkę z daszkiem z logiem Jordan.

IMG-20180717-WA0003-horz

Biuro Rutkowski publikuje wizerunek podejrzanego mężczyzny z apelem by osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają wiedzę na temat tych kradzieży proszone są o kontakt z Biurem Rutkowski pod numerem alarmowym biura 600 007 007.  – Zapewniamy pełną anonimowość – mówi Krzysztof Rutkowski. – Cały czas prowadzimy działania mające na celu doprowadzenie włamywaczy za „kratki”. Należy także podkreślić ze współpraca z Policjantami z Sycowa oraz Oleśnicy w tej sprawie układa się wręcz wzorcowo – dodaje detektyw.

IMG-20180717-WA0004-horz

W okresie wakacyjnym wzrasta aktywność włamywaczy dlatego apelujemy do mieszkańców, aby zwracali uwagę na podejrzane osoby oraz na obce samochody parkujące  dłuższy czas na ulicach i poboczach dróg, z których złodzieje mogą obserwować posesje. Czujność sąsiedzką oraz nie udzielanie obcym osobom informacji o sobie i sąsiadach np. o godzinach pracy, planowanym urlopie, wyjeździe itp. może uchronić Ciebie i Twoich sąsiadów przed włamaniem!