Nowy Tomyśl – Świętowali dzień kobiet

Dzisiejszy Dzień Kobiet w nowotomyskiej Komendzie, obchodziły nie tylko funkcjonariuszki, ale też pracownice cywilne. Najszczersze życzenia w imieniu swoim i kierownictwa złożył płci pięknej Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Wojciech Kolasiński. Komendant życzył wszystkim kobietom dużo radości i pomyślności. Praca wszystkich kobiet zatrudnionych w Policji znajduje uznanie nie tylko w ocenie kierownictwa, ale tez w opiniach ich kolegów z pracy.

8 marca, od wielu lat jest dniem, w którym Komendanci mają szczególną okazje do złożenia podziękowań na ręce świętujących ten dzień kobiet. Żmudna służba policjantek i odpowiedzialna praca pracownic cywilnych, jest wysoko oceniania przez przełożonych.

Dzisiejszy dzień był okazją do złożenia życzeń, wszystkim kobietom zatrudnionym w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Na uroczystym spotkaniu z przedstawicielkami płci pięknej Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. Insp. Wojciech Kolasiński wręczył kobietom piękne tulipany, składając przy tym wiele życzeń powodzenia nie tylko w pracy, ale też w życiu osobistym.

Źródło: KPP Nowy Tomyśl – Przemysław Podleśny