Piła – Kryminalni zabezpieczyli ponad 50 gram marihuany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali mieszkańca Piły, który jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania, kryminalni zabezpieczyli ponad 50 gram marihuany, która ukryta była w tapczanie jednego z członków rodziny. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Zatrzymanym mężczyzną pilscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on  w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Dodatkowo okazało się, że narkotyki może przechowywać w mieszkaniu na jednym z pilskich osiedli. Policjanci postanowili to sprawdzić.

13 kwietnia br. w południe kryminalni weszli do ustalonego mieszkania przy ulicy Buczka w Pile. Zastali tam zupełnie zaskoczonego mężczyznę. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych śledczy ujawnili ponad 50 gram marihuany. Narkotyki znajdowały się w worku foliowym i ukryte były w… w tapczanie. Zatrzymany mężczyzna ukrył narkotyki w łóżku swojego ojca, który był zupełnie tego nieświadomy.

Policjanci natychmiast zabezpieczyli narkotyki, a ich właściciel został zatrzymany. To 21-letni mieszkaniec Piły. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat.

Źródło: KPP w Pile