Poznań – Czas na casting do programu Miss Celebrity!

Już 15 Lipca na Termach Maltańskich w Poznaniu, odbędzie się jedyny casting do programu Miss Celebrity! To pierwszy w Polsce program, który powstawać będzie w pięciu krajach europejskich nie wliczając w to Polski!

Podczas kilku etapów finalistki programu rywalizować, będą ze sobą na wielu polach, a także brać udział w zadaniach wyznaczonych przez jury, a także gości specjalnych w roli, których zobaczycie postacie z pierwszych stron gazet. Jako, że projekt jest jedną z największych produkcji, jakie obecnie realizowane są w Polskie TV, nie może zdradzić za dużo szczegółów nawet tych dotyczących, dla jakiej stacji program powstaje, możemy tylko zdradzić, że dla czołowej… – mówi Łukasz Powaga, producent programu z ramienia Prestige Productions.

Mogę dodać tylko tyle, że walczyć, będziemy o widownie już jesienią tego roku, a zdjęcia zaczynamy kilka dni po castingu, w sumie już zaczęliśmy w Paryżu, po castingach przenosimy się w piękne miejsce na mapie Wielkopolski, a później do Cannes, gdzie uczestniczki współpracować będą ze światowej sławy kreatorami mody i mam nadzieję, że jedną z królowych, ponieważ i takie rozmowy finalizujemy… – dodaje tajemniczo Patryk Boro, producent programu i właściciel Celebration Productions.

DSC_6749_lr

A my zapraszamy na casting do programu, w którym tym razem nie liczą się wymiary, a osobowość, i to, co dziewczyna sobą prezentuje.

Casting odbędzie się już 15 Lipca o godzinie 11: 00 na Termach Maltańskich!

Gdzie będziemy i my!

Szczegóły i informację na temat castingu: https://www.facebook.com/events/286600535024219/