Poznań – Szukamy świadków potrącenia pieszego – UDOSTĘPNIJ

Policjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 10 lutego br. w Luboniu. Na ulicy Sobieskiego, na wysokości skrzyżowania z ulicą Łącznik, kierujący oplem astrą potrącił pieszego mężczyznę. Poszkodowany na skutek doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego 10 lutego br. w Luboniu. Ok. godz. 19:20 na ul. Sobieskiego, na wysokości skrzyżowania z ulicą Łącznik, kierujący samochodem marki Opel Astra potrącił pieszego mężczyznę. Kierujący tym pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia, a poszkodowany został zabrany przez karetkę pogotowia. Niestety na skutek doznanych obrażeń pieszy zmarł w szpitalu.

Świadków powyższego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można zgłaszać się osobiście w komendzie na ul. Szylinga 2, pokój nr 33, lub telefonicznie pod numerem 061-841-36-18 w godzinach od 7.30 do 15.30 lub pod numerami 61-841-56-13 i 997 czynnymi całą dobę.

Źródło: KMP Poznań – Dominika Pupkowska