Rutkowski miał rację w sprawie przyczyny śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie?! FAKT dotarł do szczegółów leczenia psychiatrycznego dziewczyny!

– Magdalena Żuk przeżyła w 2010 roku załamanie nerwowe. Czy demony z przeszłości doprowadziły do śmierci młodej Polki w Egipcie? – pyta dziś dziennik FAKT.

Dziennikarze FAKT-u dotarli do szczegółów związanych z pobytem Magdaleny Żuk w szpitalu psychiatrycznym w Lubaniu w woj. Dolnośląskim.

Ujawniają dziś, że Magdalena Żuk trafiła tam w 2010 roku po załamaniu nerwowym. Według FAKT-u doszło do niego w czasie, kiedy dziewczyna wyprowadziła się od rodziców i samodzielnie zamieszkała w Zgorzelcu.

O szczegółach dotyczących tej sprawy dziennikarze nie piszą. Przekazują natomiast, że tamto traumatyczne wydarzenie mogło wpłynąć na jej stan, kiedy samotnie wybrała się do Egiptu.

Przypomnijmy, że taką właśnie wersję przyczyny zdarzeń w Egipcie podał Krzysztof Rutkowski tydzień temu w oficjalnej notatce oficerom Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Rozszerzył je w drugiej, poniedziałkowej notatce tam złożonej.

– Ponad 25 lat prowadzę firmę, by ustalać fakty i prawdę. Czy się komuś to podoba czy nie. Dziś wiemy wszystko o tym, co stało się z Magdą w Egipcie. I te informacje oficjalnie przekazuję polskiej policji – poinformował tydzień temu portal Patriot24.net Krzysztof Rutkowski.

Te twarde i bezkompromisowe słowa wywołały falę hejtu. W Internecie domagano się od Rutkowskiego m.in. zatrzymań szejków arabskich i ścigania mafiozów, którzy rzekomo bili i gwałcili Polkę.

– Lepsza jest bolesna prawda niż najbardziej atrakcyjne wymysły – ucina krótko Rutkowski.

– Dziś składam w sądzie w Warszawie akt oskarżenia przeciwko dziennikarce TVP o nazwisku Anita Gargas oraz Telewizji Publicznej, która dopuszcza do przekazywania na antenie kłamliwych informacji na mój temat  i m.in. sprawy śmierci Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu, stacji która utrzymywana jest z pieniędzy podatników. – mówi Krzysztof Rutkowski.

W najbliższym czasie opublikujemy na naszym portalu video-wywiad z Krzysztofem Rutklowskim. Odniesie się w nim do aktualnych, niebywałych informacji mnożących się w mediach na temat sprawy. I o krokach prawych, które zamierza podjąć wobec osób go pomawiających m.in. w Telewizji Publicznej.