STS wymienia koszulki Kaspra Hamalainena

STS, sponsor strategiczny Lecha Poznań, przy okazji meczu z Legią Warszawa przygotował dla kibiców rozczarowanych postawą K. Hamalainena niespodziankę. Każdy fan, który przed meczem z Legią (19 marca, 20:30) przyniesie pod stadion koszulkę meczową Kolejorza z nazwiskiem reprezentanta Finlandii, będzie mógł ją wymienić w strefie STS na koszulkę D. Kownackiego. Bukmacher akcję rozpocznie o godzinie 18:30.

– Wielu osobom w Poznaniu nie podobała się postawa K. Hamalainena. Jako zaangażowany sponsor, dajemy im możliwość wymiany koszulki byłego już piłkarza Lecha na trykot, mam nadzieję, przyszłej gwiazdy reprezentacji Polski, D. Kownackiego -mówi M. Juroszek, prezes STS. – STS aktywnie wspiera polski sport. Firma nie ogranicza zaangażowania wyłącznie do klubów sportowych czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Dla nas to kibice są najważniejszą częścią świata sportu. Stąd zaangażowanie STS w liczne inicjatywy prowadzone przez kibiców lub do nich skierowane.

STS był sponsorem akcji KolorujeMY, podczas której kibice z całej Polski remontowali domy dziecka. Bukmacher organizował też Gramy z Kibicami, w którym kibice z kilkunastu klubów wygrywali środki na dofinansowanie opraw meczowych. W Poznaniu, dzięki inicjatywie STS-u #koszulkanabasel, to fani Kolejorza sami mogli wybrać, w jakich koszulkach zagrali zawodnicy w meczu wyjazdowym z FC Basel. Bukmacher przeprowadza także regularnie konkursy, w których do wygrania są bilety i zaproszenia na mecze, organizuje spotkania z piłkarzami czy specjalną strefę STS pod stadionem.

Źródło: KKS Lech Poznań