Nowy Tomyśl – Mistrzostwa Miasta i Gminy w „Szczypiorniaku”

_DSC01906 marca 2016 roku w Hali Gimnazjum w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu. W turnieju wzięło udział 5 zespołów, w których rywalizowało ponad 50 zawodników. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, tak aby wszyscy rozegrali sporą liczbę spotkań.

Po podliczeniu wszystkich rezultatów tabela mistrzostw wyglądała następująco:
1 miejsce: Trochę Starsi
2 miejsce: Twój Stary
3 miejsce: 12 Dłoni
4 miejsce: Przebiśniegi
5 miejsce: Qatar

_DdPodsumowując zmagania, należy zauważyć, że mimo iż piłka ręczna uchodzi za dyscyplinę bardzo kontaktową, kultura osobista wszystkich zawodników spowodowała, że zawody przebiegły w duchu fair-play.
Wręczenia pucharów oraz medali w imieniu  Burmistrza Nowego Tomyśla Pana Włodzimierza Hibnera dokonał Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu Pan Artur Łoziński.  Oczywiście na koniec nie obyło się bez wspólnego zdjęcia. Po czym turniej zakończono.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, a jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w następnych imprezach organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu.

Źródło: OSiR Nowy Tomyśl – Tomasz Radwan