Kierowca zginął na miejscu! Jechał bez zapiętych pasów przy uderzeniu wypadł przez przednią szybę! Sąd już wcześniej odebrał mu prawo jazdy!

Dzisiaj 03 lutego br., zaraz po godzinie 13.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Piotrówka, gm. Trzcinica. Patrol, który udał się na miejsce zdarzenia ustalił, że 42-latek z gm. Kępno, kierujący Citroenem nie dostosował prędkości do warunków na drodze, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

316-154696_g

Mężczyzna nie miał zapiętych pasów i w wyniku uderzenia wypadł przez przednią szybę samochodu. Ustalono również, że 42-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – obecnie posiadał sądowy zakaz kierowania. Mężczyzna był reanimowany przez załogę ratunkową, jednak zmarł praktycznie na miejscu.

Na miejscu pojawiły się służby ratownicze oraz Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kępnie. Grupa Operacyjno-Dochodzeniowa zabezpieczyła ślady i przesłuchała świadków zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Kępno.