Poznań – Napadł i okradł matkę z dzieckiem! Teraz szuka go Policja! UDOSTĘPNIJ!

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny, którzy ma związek z rozbojem, do którego doszło 11 listopada br. przy ul. Solnej w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

poszukiwany_solna

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą śledztwo w sprawie przestępstwa do którego doszło 11 listopada br. Wówczas około godziny 18:00 przy ul. Solnej w Poznaniu, na przystanku autobusowym doszło do rozboju na kobiecie z dzieckiem. Mężczyzna kierując wobec nich groźby zmusił kobietę do wydania torebki po czym odszedł w kierunku Al. Marcinkowskiego.

Na podstawie ustalonego rysopisu policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Mężczyzna jest w wieku 25-30 lat, około 170-175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. Ubrany był w kurtkę puchową ciemnego koloru,na głowie miał czapkę z daszkiem.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat zaistniałego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto osobiście, przy ul. Śniadeckich 27 lub pod czynnym całą dobę numerem telefonu 61 84 124 11/12 lub numerem alarmowym 997.

Źródło: KMP Poznań