Monika Miller po 'Królowa Przetrwania’: Odrodzenie, Pewność Siebie i Nowe Cele Życiowe!

Monika Miller podzieliła się swoim doświadczeniem po udziale w programie „Królowa Przetrwania”, opisując to jako punkt zwrotny w jej życiu. Po tym doświadczeniu nauczyła się bardziej asertywnie wyrażać swoje myśli, nie bacząc na negatywną opinię oraz hejt, którym była narażona. Po krótkiej przerwie i chwili odpoczynku planuje teraz skoncentrować się na rozwijaniu swoich kont w mediach społecznościowych, licząc jednocześnie na interesujące współprace reklamowe.

Emocje związane z programem już opadły, a Monika uznaje, że produkcja ta pozwoliła jej uwierzyć w siebie i odsunąć się od wpływu krytyki, zwłaszcza tej pochodzącej od hejterów. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle wyznała, że teraz, po programie, czuje się pewniej, gotowa być sobą i niezależnie od oceny innych.

Monika uważa, że udział w programie „Królowa Przetrwania” był dla niej nie tylko wyzwaniem, ale także ważną lekcją pokory i odwagi. Wartość tego doświadczenia widzi w możliwości poznania swoich lęków, próbowania przełamywania blokad oraz pokonywania własnych słabości.

Mimo rywalizacji w programie, Monika nawiązała trwałe przyjaźnie z niektórymi uczestniczkami, które w trudnych momentach służą jej wsparciem i rozmową. Zapewnia, że choć obecnie dziewczyny są trochę „wykolejone”, ma nadzieję na ich powrót do siebie.

Monika Miller obecnie stara się wrócić do normalności, skupiając się na obowiązkach zawodowych. Po popularności zdobytej rolą w „Gliniarzach” planuje również aktywniejsze zaangażowanie w social media, zauważając, że po programie zyskała nową energię do tego typu działań.

Warto dodać, że Monika nadal pracuje w swoim serialu i podkreśla zmienione spojrzenie na świat mediów społecznościowych, zdecydowana budować swój Instagram poprzez sesje zdjęciowe i współprace, czego wcześniej unikała.

To fascynujące spojrzenie na przemiany Moniki Miller po udziale w „Królowej Przetrwania” i jej determinację do wzmacniania autentyczności w świecie mediów