Tygiel transformacji: Od Miss Polonia do aktywistki i przedsiębiorczyni

Krystyna Sokołowska, Miss Polonia 2022, zauważa, że jej wygrana w konkursie piękności przyniosła wiele zmian w życiu. Oprócz udziału w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych, modelka zaangażowała się mocno w działalność charytatywną, odkrywając w niej swoje powołanie.

Jako uczestniczka finałowej gali Miss World, która obecnie przebywa na zgrupowaniu w Indiach, Krystyna przygotowuje się do kolejnego etapu swojej podróży. Chociaż cieszy się, że ma szansę walczyć o koronę, to jeszcze bardziej ceni sobie wartość dodaną udziału w takich konkursach.

Zdaniem Krystyny, konkurs piękności to nie tylko pozowanie przed obiektywem aparatu czy udział w eventach, to także ogromna szansa na rozwój osobisty poprzez działalność charytatywną i społeczną. To właśnie te doświadczenia dały jej motywację i wyznaczyły nowe cele.

Obecnie prowadzi już własną szkołę gimnastyki artystycznej w Białymstoku i planuje otwarcie studia stretchingu dla kobiet, mając na uwadze wspieranie młodych dziewczyn oraz kobiet, które zmagają się z brakiem pewności siebie.

Marzeniem Krystyny jest także praca w telewizji i prowadzenie programu. Uważa, że ma predyspozycje do bycia prezenterką i jest gotowa na nowe wyzwania.

Czekamy zatem na kolejne kroki, jakie podejmie Krystyna Sokołowska po zakończeniu konkursu Miss World, zdeterminowana rozwijać się jako aktywistka, przedsiębiorczyni i ewentualnie prezenterka telewizyjna.