W Śremie lepiej uważaj ! Policjantka została mistrzynią w JIU-JITSU

Martyna Wawrzyniak z Komendy Powiatowej Policji w Śremie stanęła na najwyższym podium podczas „V Mistrzostw Europy CBJJP 2019”, które odbyły się w Luboniu. Policjantka, która na co dzień pełni służbę w patrolówce, po raz drugi w historii tych zawodów została mistrzynią w brazylijskim jiu-jitsu, w kategorii – kobiety niebieskie pasy, powyżej 60 kg.

308-246896308-246897

W niedzielę 28 kwietnia, Martyna Wawrzyniak wzięła udział w zawodach pn. „V Mistrzostwa Europy CBJJP 2019”, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luboniu i zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE.

Policjantka ze Śremu reprezentowała podczas mistrzostw Klub Barracuda BJJ Poznań – Sekcja Dolsk, w którym trenuje brazylijskie jiu-jitsu od około 8 lat. W trakcie niedzielnych zawodów, w kategorii – kobiety niebieskie pasy powyżej 60 kg stoczyła kilka walk i ostatecznie zajęła I miejsce, a jednocześnie powtórzyła swój sukces z ubiegłego roku.

Post. Martyna Wawrzyniak ma 20 lat i pełni służbę w Policji od listopada 2017 roku. Jest funkcjonariuszem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, a wolny czas poświęca swojej wielkiej pasji i praktycznie codziennie trenuje. Na swoim koncie ma wiele sportowych sukcesów, a w 2018 roku zwyciężyła w plebiscycie „Tygodnika Śremskiego” – Sportowiec Roku 2017.

źródło: wielkopolska.policja.gov.pl