Czarnków – Feralne zderzenie samochodu z motorem! Zginęła 43-letnia pasażerka Peugota!

W minioną sobotę w Pęckowie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejscu śmierć poniosła pasażerka samochodu.

Do zdarzenia doszło 30 lipca br. około godziny 14.32 w Pęckowie, gmina Drawsko. Ze wstępnych ustaleń mundurowych będących na miejscu wynika, że 21 – letni kierowca peugeota z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku motocyklem kierowanym przez 25 – latka, a następnie najechał na zaparkowanego citroena.

Na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 43 – letnia pasażerka peugeota, natomiast 21 – letni kierowca trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. Został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Wynik 0,00 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca jednośladu w stanie ciężkim przetransportowany został śmigłowcem do szpitala w Poznaniu. Od kierujących pobrano krew na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.

W ciągu najbliższych kilku dni policjanci z krzyskiego komisariatu wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tej tragedii.

Źródło: KPP Czarnków