Kolejny sukces „Odważnego” policjanta – podium na Mistrzostwach Polski!

St. post. Piotr Odważny jest policjantem IV Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. Służbę w mundurze rozpoczął w 2014 roku. Mimo obowiązków służbowych, cały wolny czas poświęca swojej pasji – kickboxingowi. Efektem ciężkich treningów jest kolejne podium na Mistrzostwach Polski!
z12
W dniach 15-17.04.2016r. odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule full contact w Piotrkowie Trybunalskim. Wielkopolską Policję w kategorii 67kg reprezentował st. post. Piotr Odważny. W tym roku bronił tytułu Mistrza Polski, wywalczonego przed rokiem w Luboniu.

Policjant stoczył 3 pojedynki.  Pierwszy z zawodnikiem z Krakowa. Walkę wygrał zdecydowanie u wszystkich sędziów na punkty. Dodatkowo przeciwnik był liczony w pierwszej rundzie po kombinacji ciosów bokserskich. Druga walka toczona była z kolegą klubowym Tomaszem Micigorskim, który wcześniejszą walkę skończył przed czasem. Również tutaj sędziowie byli jednogłośni, wskazując policjanta OPP jako zwycięzcę. W finałowym pojedynku, mimo wyrównanego poziomu, zwycięzcą został zawodnik z Zielonej Góry. Wygrał różnicą 3 punktów.

To kolejny sukces st. post. Piotra Odważnego. Na swoim koncie ma kilkanaście triumfów w kraju i na arenie międzynarodowej.

Źródło: KWP w Poznaniu