Skradzione w Niemczech dzień wcześniej BMW znalezione pod Poznaniem już w częściach! Policja zlikwidowała kolejną „dziuplę” w Smochowicach!

Poznańscy policjanci zlikwidowali na Smochowicach dziuplę samochodową. Znajdowało się tam zdemontowane na części bmw skradzione z terenu Niemiec oraz silnik od BMW skradzionego z Obornik. Zatrzymani do sprawy mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa. Grozi im teraz nawet 5 lat więzienia.

329-201996

31 stycznia br. policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zlikwidowali dziuplę samochodową znajdująca się na terenie poznańskich Smochowic.
329-201995
W hali garażowej funkcjonariusze ujawnili skradzione dobę wcześniej z terenu Niemiec BMW 320 xDrive. Auto było już rozłożone na części. Poza nim mundurowi zabezpieczyli silnik od bmw skradzionego z Obornik w kwietniu 2017 roku. Wartość zabezpieczonych części szacuje się na kwotę ponad 100  tys. złotych.
329-201998
Policjanci w dniu ujawnienia dziupli zatrzymali trzech mężczyzn. Jednego z nich podczas demontażu auta. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutów paserstwa. Za ten czyn grozi im nawet 5 lat więzienia.  Źródło: KMP Poznań – Autor: mł. asp. Patrycja Banaszak